De nieuwe collega

De nieuwe collega

Door

Contacteer de verkoper

Prijs

€ 5

Uitgeverij

boekerij

ISBN Nummer

9789022579886

Taal

Nederlands

Boekbinding

Paperback

Staat

Gebruikt

Deel dit zoekertje

Omschrijving

Psychologische thriller van wereldformaat, voor liefhebbers van Rosamund Luptons Zusje, Ruth Wares In een donker, donker bos en Gillian Flynns Gone Girl Je collega's zie je elke dag op kantoor, maar hoe goed ken je ze eigenlijk? Amira, Sarah, Paula, Ewan en Charlie zijn al jaren collega's. Iedereen weet van elkaar hoe ze hun koffie drinken, hoe het er thuis in de slaapkamer aan toegaat en wie nachten niet slaapt door zieke kinderen. Door de komst van hun nieuwe baas wordt hun routine flink opgeschud. Opeens hangt er een totaal andere sfeer op de zaak en is niemand meer te vertrouwen. Wie heeft stiekem een grondige hekel aan iedereen? Wie saboteert de boel? Wie heeft een wel heel donker verleden? En wie is er in staat tot moord? De pers over de boeken van Tammy Cohen: "Het is van essentieel belang om deze thriller in handen te krijgen.' Closer "Verfrissende en slimme psychologische thriller vol foute personages die je met liefde gaat haten.' Clare Mackintosh, auteur van Mea culpa "Je vliegt door de bladzijden, die bulken van de sterke personages en geloofwaardige relaties. Niet weg te leggen!' Candis "Ronduit angstaanjagend.' Ruth Ware "Verplicht leesvoer. De spanning blijft maar groeien naarmate het verhaal zich van drama tot ijzingwekkende thriller ontpopt.' Essentials

Verkoper

Debby Strijbos

Online sinds dinsdag 17/07/2018 15:11 en 99 keer bekeken

Reactie achterlaten

Heb je interesse in dit zoekertje? Dan kan je via dit formulier in contact komen met de verkoper.

Naam + Voornaam mag niet leeg zijn
E-mail adres mag niet leeg zijn
Beschrijving mag niet leeg zijn